ARCHIROWERY 29.06.2024 – FOTORELACJA

0 Posted by - 02.07.2024 | 20:53 - INFORMACJE ZARZĄDU, WYDARZENIA

Z przyjemnością informujemy, że kolejny raz doskonale bawiliśmy się na corocznej ArchiRowerowej imprezie. ArchiRowery to nie tylko sportowe doświadczenie. To przede wszystkim dobra zabawa, integracja, przygoda i mnóstwo pozytywnej energii. Przewodnią atrakcją edycji 2024 było ARCHIROWEROWE BINGO.  Zadaniem uczestników rajdu było wykonanie zdjęć we wskazanej tematyce 25 haseł. Ważna była umiejętność obserwacji otoczenia, kreatywność i poczucie humoru. Wszyscy uczestnicy bezpieczne dotarli do mety w Rezydencji Julin Slow Life, gdzie uzupełniliśmy spalone kalorie. Dodatkową atrakcją była prezentacja zdjęć zrobionych w ramach konkursu.

Tegoroczna trasa to ponad 55 przejechanych kilometrów w ponad 30 stopniowej temperaturze. Jak co roku organizatorzy zadbali o leśne odcinki specjalne. To również rekordowa liczba uczestników. W rajdzie wzięło udział 33 osoby. Nadesłaliście do nas mnóstwo wspaniałych zdjęć. Wybrane prezentujemy w fotorelacji.

Wszystko to nie byłoby możliwe bez naszych partnerów, czyli specjalistów od organizacji wyjątkowych imprez: GREINPLAST, BEMARES, ELEKTRO-LIFT, TAM-BUD PROJEKT. Dziękujemy.

Do zobaczenia za rok!