WYKŁAD KRZYSZTOFA INGARDENA – FOTOREPORTAŻ

2 Posted by - 09.05.2016 | 22:27 - ARCHICZWARTKI, WYDARZENIA

Szanowni Państwo.

Niespełna kilka dni temu, 5 maja 2016 roku w Ratuszu w Rzeszowie, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ARCHI-czwartki – bliskie spotkania z architekturą. W ramach wspomnianego cyklu prezentowana jest twórczość architektoniczna najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.

Tym razem gościem specjalnym był Krzysztof Ingarden, który przedstawił wykład pt. „Ingarden & Ewý – Trzy projekty dla kultury”.

Krzysztof Ingarden i Jacek Ewý współpracują od ponad 20 lat, wcześniej w ramach biura JET Atelier, od 1998 r. znani jako Ingarden & Ewý Architekci. Zasłynęli z realizacji projektów budynków użyteczności publicznej,  przede wszystkim w Krakowie oraz za granicą, m.in. w Japonii.

Architekt Krzysztof Ingarden poprowadził niezwykle interesujący wykład, podczas którego, na przykładzie pięknego Krakowa przedstawił, jak długa droga, pełna analiz, nauki oraz idei czeka w praktyce każdego projektanta dążącego do realizacji swoich projektów w historycznym kontekście miasta.

Mimo deszczowej pogody i Juwenaliów na spotkaniu jak zwykle dopisała bardzo duża frekwencja, co świadczy o tym, iż architektura jest dla jej młodych adeptów niezwykle ważna.

Wszystkim, którzy przybyli na nasze kolejne ARCHI-czwartkowe – bliskie spotkania z architekturą – DZIĘKUJEMY SERDECZNIE!

Współorganizatorom, partnerom i szanownym gościom dziękujemy serdecznie za wsparcie i całą pomoc włożoną w przygotowanie tego wydarzenia.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji i zapraszamy już za miesiąc – 2 czerwca na kolejne bliskie spotkanie z architekturą.


ingarden wyklad rzeszow

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 02

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 05

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 14

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 04

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 19

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 08

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 06

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 07

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 09

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 15

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 11

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 13

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 12

krzysztof ingarden rzeszow wyklad archiczwartki sarp 16