[02.06.2016] ArchiCzwartki – Przemo Łukasik & Łukasz Zagała

1 Posted by - 01.06.2016 | 02:32 - ARCHICZWARTKI, WYDARZENIA

archiczwartki

SPOTKANIE Z SERII ARCHICZWARTKI
BLISKIE SPOTKANIA Z ARCHITEKTURĄ


Termin: 02-06-2016, 17:00
Rzeszów, Rynek 1 – Ratusz (Sala „Ślubów”)

 

W imieniu SARP oddział w Rzeszowie, w ramach bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI” ale tym razem również Archi Tygodnia A7, zapraszamy serdecznie 02 czerwca o godz. 17.00 do Ratusza w Rzeszowie na spotkanie z architektami z MEDUSA GROUP – Przemo Łukasikiem oraz Łukaszem Zagała

Spotykamy się tradycyjnie w sali ślubów Ratusza Miejskiego (Rzeszów, Rynek 1).


Goście specjalni w podwojonej sile-  arch. Przemo Łukasik & arch. Łukasz Zagała

Przedstawią nam niezwykle interesujący wykład o architekturze i rewitalizacji przestrzenie poprzemysłowych, o wygranych konkursach, wzlotach i upadkach.

Medusa group została założona w 1997r. przez Przemo Łukasika i Łukasza Zagałę jest interdyscyplinarnym studiem projektowym zaangażowanym w projekty związane z architekturą, urbanistyką, grafiką, designem i sztuką wizualną. Projekty ich autorstwa są laureatami wielu nagród krajowych i zagranicznych.

Biuro działa w centrum Bytomia przy ulicy Józefczaka 35 na terenie własnej nieruchomości: w postaci zaadaptowanego dla celów biurowych dawnego obiektu fabrycznego o powierzchni 1400m2.

Z uwagi na realizacje wielu obiektów poza obszarem Śląska medusa group posiada biura partnerskie w większych miastach tj. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Gdańsku.

Po spotkaniu zapraszamy o 21.30 na video mapping  Pomnika Czynu Rewolucyjnego w wykonaniu Fundacji Precyzja.Po zakończeniu spotkania zapraszamy do siedziby SARP, Rynek 8 na spotkanie networkingowe z kolegami architektami oraz poczęstunek wraz z prezentacją i degustacją kaw z całego świata.


Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny


archiczwartki medusa przemo rzeszow bolko loft rzeszow


Przypominamy raz jeszcze że tego samego dnia o 21.30 będziemy mieli okazję zobaczyć video mapping  Pomnika Czynu Rewolucyjnego w wykonaniu Fundacji Precyzja.

wideomapping