[12.10.2017] ROBERT SKITEK – RS+ – ARCHICZWARTKI

0 Posted by - 19.09.2017 | 23:27 - ARCHICZWARTKI

archiczwartki

SPOTKANIE Z SERII ARCHICZWARTKI
BLISKIE SPOTKANIA Z ARCHITEKTURĄ


Termin: 12-10-2017, 17:00
Rzeszów, Rynek 1 – Ratusz (Sala „Ślubów”)

W imieniu SARP oddział w Rzeszowie, w ramach bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI”, zapraszamy serdecznie 12 października o godz. 17.00 do Ratusza w Rzeszowie na którym o swojej pracy, życiu, pasjach  i projektach opowie nam architekt ROBERT SKITEK

Spotykamy się w sali ślubów Ratusza Miejskiego (Rzeszów, Rynek 1).

Nasz gość

  • ROBERT SKITEK
  • polski architekt, uczęszczał do szkoły średniej na kierunku renowacja zabytków, wydział architektury ukończył na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Jest laureatem wielu konkursów architektonicznych. W 2008 roku wyróżniony w kategorii Młody Twórca Architektury. W roku 2015 jego realizacja zdobyła Grand Prix jako najlepsza przestrzeń publiczna 25-lecia w konkursie “Najlepsze zmiany przestrzeni publicznej. Zrealizował szeroko omawiane w prasie zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan w Tychach.

  • RS+ Biuro, którego właścicielem jest Robert Skitek do tej pory realizowało niewielkie, ale wyróżniające się obiekty: budynki jednorodzinne („dwie stodoły” w Tychach) wnętrza prywatne i publiczne (USC w Tychach) oraz obiekty publiczne (modernizacja budynku 3LO z lat sześćdziesiątych XXw. w Tychach nagrodzona w konkursie “Architektura Roku Województwa Śląskiego 2013” ), a także niewielkie założenia krajobrazowe (wodny plac zabaw w Tychach – nagroda internautów i wyróżnienie w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2012).

  • Robert Skitek prowadzi Bloga, “RS_Blog, czyli po co mi architekt” którego pisze, bo wyjaśnić, obalić mity, wreszcie przygotować do współpracy z architektem.

 

–> Zapisy na Wydarzenie –> https://www.facebook.com/events/284295665390742


Po zakończeniu spotkania zapraszamy do siedziby SARP, Rynek 8 na spotkanie networkingowe z kolegami architektami.