[01.03.2018] ARCHICZWARTEK – BOLESŁAW STELMACH

0 Posted by - 27.02.2018 | 22:41 - ARCHICZWARTKI

Szanowni Państwo!
Przepraszamy serdecznie, ale z przyczyn niezależnych wydarzenie w marcu zostaje ODWOŁANE!
Śledźcie nas jednak… już niebawem szczegóły MEGA ARCHICZWARTKU w PIĄTEK, które szykujemy dla Was w KWIETNIU!


archiczwartki

SPOTKANIE Z SERII ARCHICZWARTKI
BLISKIE SPOTKANIA Z ARCHITEKTURĄ


Termin: 01-03-2018, 17:00
Rzeszów, Rynek 1 – Ratusz (Sala „Ślubów”)

W imieniu SARP oddział w Rzeszowie, w ramach bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI”, zapraszamy serdecznie 1 marca o godz. 17.00 do Ratusza w Rzeszowie na którym o swojej pracy, życiu, pasjach  i projektach opowie nam architekt BOLESŁAW STELMACH.

Spotykamy się w sali ślubów Ratusza Miejskiego (Rzeszów, Rynek 1).

Nasz gość

BOLESŁAW STELMACH

Dyrektor Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki utworzonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Od 1985 roku, Generalny projektant w Stelmach i Partnerzy Biuro Architektoniczne
Sp. z o.o., istniejącym od 1992 roku, specjalizującym się w projektach urbanistycznych i architektonicznych miast, ogrodów i domów. Obszar działalności biura obejmuje całą Polskę, a główna siedziba mieści się w Warszawie i Lublinie.

Nazywany „wirtuozem szkła i betonu”, wielokrotnie nagradzany w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach architektonicznych. Twórczość architektoniczna Bolesława Stelmacha cechuje niezwykła konsekwencja realizacji proekologicznych, funkcjonalnych obiektów o bardzo współczesnym, pięknym wyrazie, wzbogacających zastany kontekst przyrodniczy i szanujących otoczenie kulturowe. Za te cechy w 2010 roku Stowarzyszenie Architektów Polskich przyznało mu najwyższe wyróżnienie – Nagrodę Honorową SARP.


–> Zapisy na Wydarzenie –> https://www.facebook.com/events/152360308796686/


Po zakończeniu spotkania zapraszamy do siedziby SARP, Rynek 8 na spotkanie networkingowe z kolegami architektami przy pysznej Kawie od “Kawa Rzeszowska” .