10.01.2019 – ARCHI EXPERT: Spotkanie II – Architekt idealista czy ekspert?

0 Posted by - 27.12.2018 | 15:36 - ARCHIEXPERT

archiexpert

SPOTKANIE Z SERII ARCHI EXPERT
PROFESJONALNA STRONA ARCHITEKTURY


Termin: 10-01-2019, 17:00
Rzeszów, Rynek 8 –  Siedziba SARP w Rzeszowie

Szanowny Państwo. Dokonało się. W tym roku mamy dla Was coś nowego! W imieniu organizatora SARP oddział w Rzeszowie, na fali sukcesu naszych cyklicznych wydarzeń,  bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI”, zapraszamy serdecznie 10 stycznia o godz. 17.00 do Siedziby SARP w Rzeszowie na II spotkanie  z serii ARCHI EXPERT  – Personal Branding II – kontynuacja. !

Spotkania inne niż dotychczas, gdyż skierowane nie tylko do miłośników, ale przede wszystkim do profesjonalistów z branży.

Zamknięte warsztaty tylko dla członków SARP oraz IARP . 


Zarejestruj się już dziś. Ilość miejsc jest ograniczona.


Spotkanie II

Osobliwość Sui Generis. Architekt idealista czy ekspert?

Za nami pierwsze spotkanie wprowadzające. Ile przez ostatnie tygodnie udało Ci się zrobić dla swojej marki? Im wcześniej podejmiesz wysiłek, tym większe dasz sobie szanse. Pamiętaj, że czas może być Twoim sprzymierzeńcem lub przeciwnikiem. To Ty decydujesz jaką rolę odegra w Twoim życiu. Jednego możesz być pewny/a, że i tak upłynie.

Podczas drugiego spotkania uczestnicy określą własny system wartości, na którym będą budować trwałą markę, definiując odpowiedni dla siebie model osobowości marki.

W zawodzie architekta dostrzegalne jest rozdarcie osobowości między światem pełnym ideałów i komercyjnych przesłanek. Określenie misji, wizji i cel-owości swej pracy pomoże uczestnikom spotkania ukierunkować osobisty rozwój i wypełnić kształt przyszłej profesjonalnej marki określającej wartość osoby, w drugiej kolejności usługi mierzonej w pieniądzach – wynagrodzeniu za wartość dodaną do projektu, nie za sam projekt.

 

Model osobowości marki może być uniwersalny, np. przypisany do zawodu. Jednak gdy  zostanie mu nadana osobowość oraz misja, wizja i wartości, wówczas staje się on indywidualnością Sui Generis – z j. łac. jedyną w swoim rodzaju. To jest możliwe! Trzeba jedynie zmienić programowanie umysłu, z ograniczeń i zagrożeń na wyzwania i szanse. Tylko tak człowiek może urzeczywistniać swoje myśli i urealniać zawodowe ambicje.

Właściwie zdefiniowany model osobowości marki, wzmocni poczucie wartości uczestników, ich pozycję społeczną i determinację w działaniu.

 

Blok I


Tożsamość architekta w świecie ideałów i pieniądza.

  • Model Osobowości Marki
  • samopoznanie – dialog wewnętrzny,
  • określenie fundamentów osobowości marki
  • indywidualność Sui Generis

Blok II


Poczucie własnej wartości.

  • Zasada bogactwa – przemiana mentalna i programowanie mózgu;
  • bogactwo mentalne,
  • bogactwo realne.

+ ćwiczenie aktywizujące – trening prowokacyjny.

(Po spotkaniu możliwe konsultacje indywidualne).


 


PROWADZĄCY


 

Bartosz Czupryk, politolog, specjalista ds. wizerunku, marketingu politycznego i strategii. Coach kariery, trener charyzmy, wystąpień publicznych, mowy ciała, wywierania wpływu i perswazji. Zawodowo zajmuje się kreowaniem wizerunku polityków, biznesmenów i osób publicznych. Jako konsultant pracuje głównie z politykami i samorządowcami z Polski i Europy środkowo-wschodniej. Jest obserwatorem i komentatorem życia politycznego w Polsce, Europie i świecie dla największych stacji telewizyjnych, serwisów informacyjnych, gazet i portali internetowych, m.in. m.in. TVP Panoram, Polsat Wydarzenia, Polsat News, TVN24, TVN BiŚ, Polskie Radio, Radio Zet, Radio Szczecin, Do Rzeczy, Super Nowości, Super Expres, Fakt, Wirtualna Polska, Wirtualne Media, PRoto.pl, Parlamentarny.pl i wielu innych.

Wykreował blisko 200 indywidualnych marek w polityce i biznesie. Przeszkolił blisko 1,5 tys. kandydatów na radnych powiatowych i gminnych, wójtów, burmistrzów  i prezydentów miast, posłów do Sejmu i Europarlamentu oraz biznesmenów i handlowców.

Jest absolwentem Wydziału Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ponadto, absolwentem Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Swoje doświadczenie i umiejętności rozwijał pod okiem najlepszych specjalistów w Europie.

 

Autor książki „Kariera w polityce. Jak rozpalić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę”.