07.02.2019-ARCHI EXPERT: ODPOWIEDZIALNOŚĆ W ZARZĄDZANIU

0 Posted by - 28.01.2019 | 19:32 - ARCHIEXPERT

archiexpert

SPOTKANIE Z SERII ARCHI EXPERT
PROFESJONALNA STRONA ARCHITEKTURY


Termin: 07-02-2019, 17:00
Rzeszów, Rynek 8 –  Siedziba SARP w Rzeszowie

Szanowny Państwo.  W imieniu organizatora SARP oddział w Rzeszowie, zapraszamy serdecznie 07 lutego o godz. 17.00 do Siedziby SARP w Rzeszowie na III spotkanie z serii ARCHI EXPERT  – Zarządzanie  Zespołem i uczenie odpowiedzialności!

Spotkania inne niż dotychczas, gdyż skierowane nie tylko do miłośników, ale przede wszystkim do profesjonalistów z branży.

Warsztaty dla członków SARP oraz IARP . 

Zarejestruj się już dziś. Ilość miejsc jest ograniczona.


Pod naszym  okiem  ponad 200 ZARZĄDZAJĄCYCH – prezesów, dyrektorów i  managerów z różnych branż i specjalizacji, pracując wspólnie przez 2 lata określiło 3 kluczowe błędy i 3 kluczowe umiejętności osoby Zarządzającej.

Umiejętności te to: PRZEKAZYWANIE, NADZOROWANIE I UCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Zapraszamy Cię do poznania sposobu doskonalenia umiejętności przekazywania odpowiedzialności.

“Kocham uczenie samodzielności i odpowiedzialności ludzi dorosłych. By nie trzeba było ich prosić o realizację zadań, czy większych wyzwań, a potem ciągle sprawdzać. Kiedyś pracowałem 20 godzin na dobę przez 6 miesięcy, nie wyobrażałem sobie, że można wyjść z pracy o 14:00 i mieć życie prywatne.”

Dzisiaj wiemy, że wystarczy skupić się na jednym w zarządzaniu i wychodzenie o 14:00 będzie standardem – wystarczy uczyć ludzi odpowiedzialności.

 

NAUKA METODY, TO:

1) Więcej spokoju i zadań wykonanych w terminie, przez wzrost odpowiedzialności w zespole, bo w niej skupiamy się na tym, jak przekazać zadania pracownikom, aby wzięli za nie odpowiedzialność 
2) Więcej czasu na zarządzanie i rozwijanie firmy, zamiast realizowanie zadań, które można przekazać zespołowi czyli praca nad firmą – nie w firmie
3) Oszczędność czasu potrzebny na uczenie się, poznając metodę, której skuteczność potwierdziło 200 Zarządzających…

 


PROWADZĄCY


 

BENEDYKT OŻÓG
Jest inicjatorem wspólnej pracy Zarządzających nad określeniem 3 najważniejszych błędów Zarządzającego zespołem i sposobie budowania na nich 3 najważniejszych umiejętności. Od 2006r szuka 3 najważniejszych umiejętności zarządzania. Zaprosił do tej pracy ponad 200 zarządzających.  Prowadzi firmę zarzadzajacy.pl której głównym celem stała się ta idea.

HISTORIA

Przygodę z zarządzaniem zaczął w wieku 24 lat – przez 2 lata był dyrektorem handlowym w polskiej firmie – prowadził 3 placówki w Rzeszowie, Jarosławiu i Mielcu. 3 lata pracował w niemieckiej firmie, dla której, jako dyrektor, zbudował oddział Rzeszów i zarządzał nim. Tu otrzymał wyróżnienie jako jednemu z trzech  zarządzających dyrektorów w Polsce.
Kolejne 7 lat to praca w angielskiej firmie, jako dyrektor dwóch oddziałów w Rzeszowie. Po tym czasie zdecydował o realizowaniu swojej pasji zawodowej i tak założył firmę zarzadzajcy.pl