KREATYWNE 2m2 – TWOJE MIEJSCE W PRZESTRZENI

0 Posted by - 12.03.2019 | 04:04 - INFORMACJE ZARZĄDU, WYDARZENIA

Drogie Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo,

Z okazji zbliżających się w dn. 22-24 marca 2019 Targów Budownictwa EXPO DOM 2019 we współpracy z Podkarpacką Okręgową Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich w Rzeszowie pierwszy raz oddajemy przestrzeń ekspozycyjną w Wasze ręce drodzy architekci. Całkowicie za DARMO! Aby uczestniczyć w wystawie należy posiadać status czynnego członka IARP​.

Twoja własna wystawa to miejsce aby pokazać siebie, to przestrzeń Waszej kreatywności, publikacji ukrytych w głębi szuflady, zbyt odważnych projektów, niepublikowanych koncepcji, strefa na nagrody, na najlepsze propozycje i realizacje projektowe. Używasz tej przestrzeni jak chcesz, możesz tam zaprosić swoich klientów, kolegów, spotykać ludzi, nawiązać kontakty lub po prostu powiesić prace i uciec niczym ghost-designer, obserwując zza narożnika zainteresowanie.

To miejsce dla Ciebie, nie ma się co wstydzić! nie potrzeba dziesiątek nagród w portfolio, złotych statuetek, projektów z pierwszych stron gazet.

Przestrzeń ta to możliwość stworzenia punktów rozmów, miejsca spotkań z potencjalnymi inwestorami, osobami szukającymi niestandardowych rozwiązań architektonicznych oraz producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych obecnymi na targach budowlanych. To miejsce idealne dla Ciebie!

ZAREZERWUJ PRZESTRZEŃ DLA SIEBIE JUŻ DZIŚ, miejsc jest dosłownie kilkanaście.
WYSTAWA TWOICH PRAC - WŁASNE MIEJSCE W PRZESTRZENI - KREATYWNE 2m2

Tytuł: WYSTAWA TWOICH PRAC - WŁASNE MIEJSCE W PRZESTRZENI - KREATYWNE 2m2.pdf
Rozmiar: 876 KB ( 0 Pobrań ) | Data: 12.03.2019 | 04:03
kreatywne 2m2

Tytuł: kreatywne 2m2.jpg
Rozmiar: 454 KB ( 0 Pobrań ) | Data: 12.03.2019 | 04:03

Załączniki