[22.03.2019] SMART PROJECT, BUILDING & CITY

0 Posted by - 15.03.2019 | 01:27 - PATRONATY

Zapraszany serdecznie na niezwykle wydarzenie architektoniczne.

Współorganizowane przez Politechnikę Krakowską oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich, Podkarpacką Okręgową Izbę Architektów i Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

Smart Congress: Project, Building & City odbędzie się, 22 marca br. w Rzeszowie

kolejny raz jako jako integralna część 24 Międzynarodowych Targów Budownictwa.

Kongres  to jest flagowym wydarzeniem branżowym kongresowo-wystawienniczym na Podkarpaciu. Jest to największe wydarzenie o takim charakterze w Polsce wschodniej a podczas najbliższej edycji zgromadzi:

  • 25 Prelegentów znakomitych prelegentów
  • Ponad 200 uczestników
  • Ponad 200 wystawców
  • kilkanaście tysięcy zwiedzających.

Uczestnikami wydarzenia będą m.in.: architekci, deweloperzy, inżynierzy, przedstawiciele gmin i samorządów, inwestorzy indywidualni oraz naukowcy.

Naszym celem jest prezentacja najlepszych rozwiązań dedykowanych wspomnianym branżom, integracja środowiska i wymiana doświadczeń przy zaangażowaniu najlepszych specjalistów.

ABY UZYSKAĆ BEZPŁATNE MIEJSCA, WYMAGANA JEST REJESTRACJA
Kongres zostanie zdominowany przez tematy z zakresu BIM, technologii wykorzystania energii, badania możliwości wpływu OZE na budynki, odzyskiwania energii, zarządzania cyklem życia budynku, miast czy inteligentnych technologie ułatwiające pracę na placu budowy. W inteligentnym budownictwie XXI w. niezmiernie ważny jest zintegrowany system projektowania, który przekłada się na nie tylko na sam projekt, realizację , ale przede wszystkim na przyszły komfort jego użytkowników.

POBIERZ PROGRAM

SMART CONGRESS Project Building City - Program 2019

Tytuł: SMART CONGRESS Project Building City - Program 2019.pdf
Rozmiar: 301 KB ( 0 Pobrań ) | Data: 17.03.2019 | 01:19


ZAPROSZENIE


PROGRAM KONGRESU

 

Załączniki