REJESTRACJA: BAL ARCHITEKTA 2020 BARANÓW SANDOMIERSKI

0 Posted by - 17.11.2019 | 16:54 - INFORMACJE ZARZĄDU

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA. WYKORZYSTANO CAŁY LIMIT MIEJSC.

DZIĘKUJEMY! JAK ZAWSZE JESTEŚCIE NIEZAWODNI. 72 MIEJSCA ROZESZŁY SIĘ W 15 GODZIN. ZAPISY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ.

Koleżanki i Koledzy!
Minęły 2 lata od ostatniego Balu Architekta , który odbył się w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie.

11-12 stycznia 2020r. odbędzie się kolejny, czwarty Bal Architekta, tym razem w Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim.

( formularz rejestracyjny oraz program poniżej )

Organizatorem wydarzenia jest SARP O/Rzeszów i POIA RP.
Zamek w Baranowie Sandomierskim, jest jednym z najcenniejszych zabytków polskiego renesansu, otoczony 14-sto hektarowym parkiem wraz z przyległym Hotelem Zamkowym, jest
wymarzonym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych oraz imprez okolicznościowych.

Motywem przewodnim strojów na balu ma być atmosfera renesansu, zatem w wiwat berety dla panów i opaski dla pań. [Epokowo przebiera się kto ma ochotę]

Renesansowe stroje i kostiumy odzwierciedlały postęp kulturowy, a także rozwój handlu, który umożliwiał coraz większym kręgom ludzi dostęp do nowych materiałów. Bogacze ubierali się wyszukane i jaskrawo kolorowe szaty, suknie i ornaty. Klasa wyższa zarezerwowała dla siebie jedwab. W niektórych miejscach posiadanie tego materiału przez biedotę było nawet surowo karane. Stroje zdobione złotymi i srebrnymi haftami, które tworzyły wymyślne i niepowtarzalne wzory, często będące ilustracjami legend czy Biblii. Często wykorzystywano również na szatach motywy przyrodnicze. Ludzie renesansu lubowali się także w biżuterii, futrach czy perukach.

Podczas pobytu na zamku w dniach 11-12 stycznia 2020 będą dla nas dostępne zamkowe wnętrza oraz nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, park i strefa SPA . Będziemy mieli również okazję posmakować regionalnych dań zamkowej kuchni.

Atmosfera renesansowych wnętrz dopełniona zostanie pokazem tańców dworskich i możliwością przebrania się w stroje z tej epoki, co uwiecznimy na pamiątkowych fotografiach.

Zabawa taneczna będzie trwała do rana, towarzyszyć nam będzie 5 –osobowy zespół muzyczny „Pokolenie”, który zapewni wszystkim uczestnikom balu doskonałą zabawę w różnorodnych rytmach. A na drugi dzień ,po śniadaniu będziemy mogli poznać historię zamku.

Zapraszamy stałych bywalców naszych spotkań integracyjno-szkoleniowych oraz tych , którzy będą pierwszy raz, do wspaniałej integracji podczas przygotowanego dla architektów Podkarpacia pobytu na zamku w Baranowie Sandomierskim.

  • Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o szybką reakcję na zaproszenie do zapisywania się na bal.
    Zapisy – do 10 grudnia 2019 r lub wyczerpania ilości miejsc.
  • Wpłaty na konto SARP 125 zł od osoby , tytuł przelewu-„wpłata na cele statutowe”.
    Termin –do 15 grudnia 2019r

Z koleżeńskim pozdrowieniem – Jolanta Fedaczyńska


Program pobytu - Bal architekta

Tytuł: Program pobytu - Bal architekta.pdf
Rozmiar: 207 KB ( 0 Pobrań ) | Data: 17.11.2019 | 16:12
Zaproszenie na Bal Architekta 2020

Tytuł: Zaproszenie na Bal Architekta 2020.pdf
Rozmiar: 210 KB ( 0 Pobrań ) | Data: 17.11.2019 | 16:12

Motywem przewodnim balu ma być atmosfera renesansu, zatem czas wyszukać berety, rajtuzy opaski. Garść inspiracji poniżej, jednak wierzymy w kreatywność. [Epokowo przebiera się kto ma ochotę]


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Koordynator ARCHIBalu:
kol. Jolanta Fedaczyńska

tel. 605 394 143. e:mail: jfedaczynska@gmail.com

Załączniki