ILE KOSZTUJE PROJEKT? Raport – NAJNOWSZE E-WYDANIE MAGAZYNU ARCHITEKTURA&BIZNES

0 Posted by - 05.07.2021 | 17:47 - ARCHIEXPERT, INFORMACJE ZARZĄDU
Drodzy Architekci!
Najnowsze e-wydanie magazynu „Architektura & Biznes” 7/8/2021: „Architektura i polityka – ile zarabia architekt w Polsce?”
do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH! tu:
 
W najnowszym numerze znajdziecie Państwo m.in.:
→ badanie: Ile kosztuje projekt? (średnia za metr kwadratowy nie wypadła najlepiej… sami przeanalizujcie, jak to jest w poszczególnych dużych polskich miastach),
Kilka stron z raportu poniżej, ale zachęcamy do zapoznania się z całym ( jest więcej miast i większy przekrój biur projektowych ).
WARSZAWA : Źródło: Architektura & Biznes” 7/8/2021: „Architektura i polityka – ile zarabia architekt w Polsce?” do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH!


KRAKÓW: Źródło: Architektura & Biznes” 7/8/2021: „Architektura i polityka – ile zarabia architekt w Polsce?” do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH!

ŁÓDŹ: Źródło: Architektura & Biznes” 7/8/2021: „Architektura i polityka – ile zarabia architekt w Polsce?” do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH!

SZCZECIN: Źródło: Architektura & Biznes” 7/8/2021: „Architektura i polityka – ile zarabia architekt w Polsce?” do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH!

oraz:
→ Agata Twardoch komentuje Polski Ład w zakresie kształtowania polityki mieszkaniowej,
→ Alicja Gzowska podsumowuje trzy lata istnienia lex deweloper,
→ Edyta Skiba rozmowie z Wojtkiem Koteckim i Jakubem Heciakiem na temat lex deweloper i narzędzi urbanistyki operacyjnej,
→ błyskotliwe felietony Kuby Głaza i Jakuba Szczęsnego,
→ FOPA → postscriptum,
→ prezentacja dyplomów biorących udział w naszym konkursie “Najlepszy Dyplom — architektura i wnętrza
i wiele innych ciekawych tematów.
Więcej w magazynie….
Najnowsze e-wydanie magazynu „Architektura & Biznes” 7/8/2021: „Architektura i polityka – ile zarabia architekt w Polsce?” do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH!