FOTORELACJA – SZKOLENIE KRASICZYN

0 Posted by - 13.01.2018 | 19:21 - WYDARZENIA

O ARCHbalu 2018 słów kilka.

BAL ARCHITEKTA na zamku w Krasiczynie mamy za sobą.
Wydarzenie rozpoczęliśmy cyklem przedpołudniowych prelekcji szkoleniowych, które przeprowadzili przedstawiciele firm:
Geze, PCI, Sparterm, MLSystem, Trilux, Wienerberger, Vinderen, Siniat, Promat, Nowy Styl Group.

Firma Sparterm podczas szkolenia ogłosiła konkurs, w którym nagrodą był piękny biokominek.
Nagroda trafiła do naszego kolegi Tomka Kudły. Gratulacje!
Podczas gdy architekci zdobywali wiedzę na szkoleniu, ich przyjaciele oraz osoby towarzyszące- w liczbie 25 osób- mieli dawkę wrażeń umysłowo-fizycznych, podczas zorganizowanej do Przemyśla wycieczki z przewodnikiem ubranym w mundur żołnierza CK. Wrócili na obiad w stanie pewnego wyczerpania fizycznego 😉 ale szczęśliwi, że mieli okazję zwiedzić: Cmentarz austryjacko-rosyjski z I wojny, Fort Zniesienie, Kopiec Tatarski skąd roztacza się najpiękniejsza panorama miasta, Zamek Kazimierzowski (z wejściem na basztę), Katakumby Katedry Przemyskiej. Na zakończenie uczestnicy wycieczki wyszli po 256 stopniach na wieżę katedralną. Mieli niezłą rozgrzewkę przed balem!
Ja w samym tylko zamku, od 9 rano do rozpoczęcia balu, przeszłam tylko 11 tyś. kroków, oni nie mierzyli, lecz mogli ich zrobić dużo więcej ;-).
Następnie wszyscy odpoczywaliśmy w pokojach hotelowych.
Panie przygotowywały się do balu, niektóre skorzystały nawet z usług fryzjerki i wizażystki.
Panowie w tym czasie kibicowali Kamilowi Stochowi, ćwicząc struny głosowe przed swoimi wieczornymi występami na balu.

[ FOTORELACJA Z CZĘŚĆ BALOWEJ ]

Jako Koordynator Archibalu 2018 w imieniu swoim, SARP O/ Rzeszów oraz POIAPRP, dziękuję całemu architektonicznemu koleżeństwu, osobom towarzyszącym, przyjaciołom architektów oraz sponsorom za udział w szkoleniu wyjazdowym połączonym z balem architekta, w pięknym, renesansowym, magnackim zamku w Krasiczynie.

Jolanta Fedaczyńska –Pełnomocnik ds. zewnętrznych Zarządu Sarp O/Rzeszów.


Opracowanie identyfikacji wizualnej kol. arch. Maciej Jamroży od której wartościowych danych dostarczyła  kol. arch. Jolanta Fedaczyńska


Za pomoc w stworzeniu galerii fotografii i wszystkie załączone zdjęcia podziękowania składamy na ręce ich autora  kol. arch. Grzegorza Ruszel