[01.02.2018] ZIELONY ARCHICZWARTEK – JAKUB “GARDNER” MYŚLIWIEC – ARCH. KRAJOBRAZU

0 Posted by - 30.01.2018 | 22:04 - ARCHICZWARTKI

archiczwartki

SPOTKANIE Z SERII ARCHICZWARTKI
BLISKIE SPOTKANIA Z ARCHITEKTURĄ


Termin: 01-02-2018, 17:00
Rzeszów, Rynek 1 – Ratusz (Sala „Ślubów”)

W imieniu SARP oddział w Rzeszowie, w ramach bliskich spotkań z Architekturą „ARCHI – CZWARTKI”, zapraszamy serdecznie 1 LUTEGO 2018r. o  godz. 17.00 do Ratusza w Rzeszowie na wyjątkowe spotkanie!  Architektura to nie tylko kubatura.  To również zieleń, która otacza formę, łagodzi jej strukturę i delikatnie podkreśla estetykę. Architekt Krajobrazu, Jakub Myśliwiec, działający na rynku pod pseudonimem artystycznym “Gardner” opowie nam o swojej wieloletniej pracy w zawodzie projektanta zieleni i wykonawcy ogrodów oraz o swojej wyjątkowej pasji – prawdziwych, zielonych ścianach, która to pasja przerodziła się również w pożądane na rynku przedsiębiorstwo.

Spotykamy się w sali ślubów Ratusza Miejskiego (Rzeszów, Rynek 1).

Nasz gość

JAKUB “GARDNER” MYŚLIWIEC

polski architekt krajobrazu, reprezentujący autorską pracownię zieleni Jakub Gardner Team

Jakub Gardner zajmował się wykonawstwem oraz utrzymaniem ogrodów i terenów zielonych, prowadzeniem pracowni projektowej, detaliczną i hurtową sprzedażą roślin i materiałów ogrodniczych, produkcją roślinną, produkcją podłoży ogrodniczych, dystrybucją nawierzchni ekologicznych. Poza ogrodami, m.in.: promocją przedsiębiorczości, wspieraniem rozwoju liderów społecznych, rozwoju regionalnego, nowoczesnymi usługami internetowymi, grafiką reklamową i internetową, marketingiem, copywritingiem.

Obecnie jego priorytetami zawodowymi są własna praktyka projektowa pod marką Jakub Gardner Team oraz niezależna firma Zieleń We Wnętrzach zakładająca zielone ściany – ogrody wertykalne, które są również jego absolutną pasją.


–> Zapisy na Wydarzenie –>https://www.facebook.com/events/1788415074794323


Po zakończeniu spotkania zapraszamy do siedziby SARP, Rynek 8 na spotkanie networkingowe z kolegami architektami przy pysznej Kawie od Kawa Rzeszowska i przepysznym jedzeniu orientalnym od Curry Me.